Contact Information

La începutul lunii vă povesteam de experiența mea cu noua rețea de socializare Snapchat. Astăzi îți ofer o listă cu vedete care au cont pe Snapchat și pe care le poți urmări dacă dorești. 

31 de vedete pe care le poți urmări pe Snapchat>>> Vezi și alte 21 de vedete care au cont pe Snapchat.

>>> 27 de fotomodele de urmărit pe Snapchat

>>> 14 vedete românești pe Snapchat

>>> 14 vedete pe care să le urmărești pe Snapchat

Abonează-te la newsletter-ul SocialWeb.ro pentru cele mai noi informații despre social media, aplicații și chestii cool de pe internet.

  1. Usher: howusnap
  2. Hilary Duff: ohheyhilary
  3. Shawn Mendes: shawnmendes1
  4. Ariana Grande: moonlightbae
  5. Gigi Hadid: itsgigihadid
  6. Calvin Harris: calvinharris
  7. Olivia Culpo: oliviaculpo
  8. Nick Jonas: jicknonas
  9. Eva Longoria: realevalongoria
  10. Nicole Richie: itsnikkifresh
  11. John Mayer: johnthekangaroo
  12. Joe Jonas: joseadam
  13. Julianne Hough: jujucaroo
  14. Demi Lovato: theddlovato
  15. Kate Hudson: khudsnaps
  16. Zayn Malik: zayn
  17. Selena Gomez: selenagomez
  18. Ashley Benson: benzo33
  19. Jennifer Lopez: jlobts
  20. The Weeknd: xo.official
  21. Kylie Jenner: kylizzlemynizzl
  22. Justin Bieber: rickthesizzler
  23. Bella Hadid: babybels777
  24. Ansel Elgort: anselelgort
  25. Cody Simpson: aussiemuso
  26. Chrissy Teigen: chrissyteigen (my fav!)
  27. Rihanna: rihanna
  28. Jessica Alba: jessicamalba
  29. Keegan Allen: lifelovebeautyb
  30. Shay Mitchell: officialshaym
  31. Kim Kardashian: kimkardashian

Pe mine mă găsești pe Snapchat cu username-ul cristina.ava.

Share:

administrator

Working and loving social media and online. Lucrez în online din 2006 și în social media din 2008. Am făcut de toate: administrat site-uri, scris articole, coordonat colaboratori, research, organizat evenimente, campanii de marketing, de AdWords, brief-uri and so on. În prezent sunt Social Media Manager pentru Kiss FM. Trecutul meu profesional include joburi ca: Online Coordinator pentru revista Marie Claire, editor colaborator CTRL-D, Social Media Manager și Content Manager pentru www.cosmopolitan.ro.

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *