Contact Information

Eu sunt o mare fană Gilmore Girls. Probabil sunt atât de legată de el pentru că am vârsta lui Rory. Când l-am văzut prima dată aveam 16 ani, la fel ca Rory și eram interesată de jurnalism, deși eram la un liceu intensiv de informatică.

Am lucrat la revista liceului din clasa a 10-a (în 2000). Apoi în 2002, într-a 11-a, am rămas fără colegii de la revistă pentru că absolviseră și eram singura persoană interesată și suficient de încăpățânată să continui revista așa că am făcut-o sub forma unei reviste electronice au ajutorul unui coleg care se pricepea să facă site-uri (pe atunci nu era așa de ușor ca acum să construiești un site). Apoi într-a 12-a scriam o pagină pe săptămână în ziarul Ceahlăul, ziarul local al orașului meu natal, Piatra Neamț.

Acum l-am revăzut din perspetiva de adult al lui Lorelai. Serialul începe când Lorelai are 32 de ani. Curând împlinesc vârsta ei.

Iar pe 25 noiembrie vom fi binecuvântați cu 4 noi episoade lungi cu fetele Gilmore. Și le aștept cu sufletul la gură.

  1. Keiko Agena (Lane Kim) – www.instagram.com/keikoagena
  2. Yanic Truesdale (Michel Gerard) – www.instagram.com/yanic_truesdale
  3. Melissa McCarthy (Sookie St. James) – www.instagram.com/melissamccarthy
  4. Sean Gunn (Kirk Gleason) – www.instagram.com/thejudgegunn
  5. Liza Weil (Paris Geller) – www.instagram.com/lizaweil
  6. Jared Padalecki (Dean Forester) – www.instagram.com/jaredpadalecki
  7. Milo Ventimiglia (Jess Mariano) – www.instagram.com/miloanthonyventimiglia
  8. David Sutcliffe (Christopher Hayden) – www.instagram.com/sutcliffedavid
  9. John Cabrera (Brian Fuller) – www.instagram.com/unboiled
  10. Rose Abdoo (Gypsy) – www.instagram.com/roseabdoo
  11. Danny Strong (Doyle McMaster) – www.instagram.com/strongdanny
  12. Aris Alvarado (Caesar) – www.instagram.com/arisalvaradoactor
  13. Mike Gandolfi (Andrew) – www.instagram.com/mikegandolfi
  14. Ted Rooney (Morey Dell) – www.instagram.com/tedrooney
  15. Grant Lee Phillips (Grant) – www.instagram.com/grantleephillips
  16. Kathleen Wilhoite (Liz Danes) – www.instagram.com/realkathleenw
  17. Alan Loayza (Colin McCrae) – www.instagram.com/alanloayza
  18. Rini Bell (Lulu) – www.instagram.com/rinibell
  19. Tanc Sade (Finn) – www.instagram.com/tancsade
  20. Sebastian Bach (Gil) – www.instagram.com/sebastianbach
  21. Vanessa Marano (April Nardini) – www.instagram.com/vanessamarano
  22. Ethan Cohn (Glenn Babble) – www.instagram.com/ethancohn
  23. Chad Michael Murray (Tristin Dugray) – www.instagram.com/chadmurray15
  24. Wayne Wilcox (Marty) – www.instagram.com/instalovelace
  25. Krysten Ritter (Lucy) – www.instagram.com/therealkrystenritter
  26. Adam Hendershott (A.K.) – www.instagram.com/adamhendershott
  27. Adam Wylie (Brad Langford) – ww.instagram.com/showmonkey05

Gilmore Girls: A Year in the Life. Coming soon.

A photo posted by @gilmoregirls on

Share:

administrator

Working and loving social media and online. Lucrez în online din 2006 și în social media din 2008. Am făcut de toate: administrat site-uri, scris articole, coordonat colaboratori, research, organizat evenimente, campanii de marketing, de AdWords, brief-uri and so on. În prezent sunt Social Media Manager pentru Kiss FM. Trecutul meu profesional include joburi ca: Online Coordinator pentru revista Marie Claire, editor colaborator CTRL-D, Social Media Manager și Content Manager pentru www.cosmopolitan.ro.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *