Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+

Anul se apropie de final așa că asta înseamnă perioada cu multe topuri care oferă o imagine de ansambul asupra acestui an. Și începem cu cele 10 conturi care au cei mai mulți followeri pe Instagram.

10. Kendall Jenner – @kendalljenner – 69,6 milioane de followeri

top-10-conturi-pe-instagram-in-2016

9. Nicki Minaj – @nickiminaj – 69,6 milioane de followeri

top-10-conturi-pe-instagram-in-2016

8. Dwayne “The Rock” Johnson – @therock – 71,8 milioane de followeri

top-10-conturi-pe-instagram-in-2016

7. Kylie Jenner – @kyliejenner – 80,3 milioane de followeri

top-10-conturi-pe-instagram-in-2016

6. Cristiano Ronaldo – @cristiano – 83.2 milioane de followeri

top-10-conturi-pe-instagram-in-2016

5. Kim Kardashian – @kimkardashian – 88,5 milioane de followeri

top-10-conturi-pe-instagram-in-2016

4. Beyonce – @beyonce – 89,4 milioane de followeri

top-10-conturi-pe-instagram-in-2016

3. Ariana Grande – @arianagrande – 90,6 milioane de followeri

top-10-conturi-pe-instagram-in-2016

2. Taylor Swift – @taylorswift – 94,1 milioane de followeri

top-10-conturi-pe-instagram-in-2016

1. Selena Gomez – @selenagomez – 103 milioane de followeri

top-10-conturi-pe-instagram-in-2016

>>> Cum să fii la curent cu tot ce scriu pe SocialWeb.ro: Facebook, RSS sau e-mail.