Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+

Sunt superbe și le poți urmări pe Snapchat. Mi se pare foarte cool că au curajul să se expună pe o rețea de socializare în care nu pot controla chiar tot. Adică Photoshop-ul nu își are locul. Dar prin Snapchat cred că poți să descoperi cum e viața lor.

27 fotomodele de urmărit pe Snapchat>>> Vezi și 31 de vedete pe care le poți urmări pe Snapchat.

>>> 21 de vedete pe care le poți urmări pe Snapchat

>>> 14 vedete românești pe Snapchat

>>> 14 vedete pe care să le urmărești pe Snapchat

  1. Gigi Hadid | Username: doublegiforce
  2. Kendall Jenner | Username: kendalljenner
  3. Hailey Baldwin | Username: haileybisboring
  4. Lily Aldridge | Username: lilymaud
  5. Lais Ribeiro | Username: laisribeiro
  6. Sara Sampaio | Username: sarasampaio
  7. Bella Hadid | Username: babybels777
  8. Rachel Hilbert | Username: rachelhilbert
  9. Joan Smalls | Username: joan_smalls
  10. Taylor Hill | Username: taylor_hill
  11. Imaan Hammam | Username: imaanhammam
  12. Vita Sidorkina | Username: vita_sidorkina
  13. Coco Rocha | Username: cocorocha
  14. Josephine Skriver | Username: jojoskriver
  15. Chanel Iman | Username: cigotcha
  16. Emily Ratajkowski | Username: emrata
  17. Miranda Kerr | Username: mirandakerr
  18. Molly Bair | Username: molllsbair
  19. Devon Windsor | Username: devwindsor
  20. Stella Maxwell | Username: stellamaxwell
  21. Suki Waterhouse | Username: cookysuki
  22. Martha Hunt | Username: iammarthahunt
  23. Emily Didonato | Username: emilydidonato1
  24. Soo Joo Park | Username: soojoomoojoo
  25. Ashley Graham | Username: theashleygraham
  26. Shanina Shaik | Username: shaninamshaik
  27. Jac Monika Jagaciak | Username: jac.monika

Tu urmărești vedete pe Snapchat sau doar persoane pe care le cunoști?

>>> Cum să fii la curent cu tot ce scriu pe SocialWeb.ro: Facebook, RSS sau e-mail.