Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+

Articolul cu 31 de vedete care sunt pe Snapchat a avut așa de mult succes că am mai strâns o listă de conturi ale vedetelor. Urmăresc și eu câteva vedete. Îți oferă o altfel de cale de acces în viața lor.

Abonează-te la newsletter-ul SocialWeb.ro pentru cele mai noi informații despre social media, aplicații și chestii cool de pe internet.

  1. conturi-vedete-snapchatChelsea Handler | chelseahandler
  2. DJ Khaled | djkhaled305
  3. Steve-O | steveotv
  4. Tori Kelly | koritelly
  5. Diplo | diplo
  6. Emily Ratajkowski | emrata
  7. Jared Leto | jaredleto
  8. Kevin Hart | kevinhart4real
  9. Serena Williams | serenaunmatched
  10. Lady Gaga | ladygaga
  11. Meghan Trainor | mtrainor22
  12. Rick Ross | ferrarifatboy
  13. Tyga | T-Raww
  14. Hailee Steinfeld | haiz
  15. Ryan Seacrest | ryanseacrest
  16. Hailey Baldwin | haileybisboring
  17. Niall Horan | niallhoran
  18. Jenna Dewan Tatumjennaldewan
  19. Miley Cyrus | mileycyrus
  20. Pia Mia | princesspiamiap
  21. Paris Hilton | Realparishilton

Pe mine mă găsești pe Snapchat cu username-ul cristina.ava.

Vezi și:

27 fotomodele de urmărit pe Snapchat

14 vedete românești pe Snapchat

14 vedete pe care să le urmărești pe Snapchat

>>> Cum să fii la curent cu tot ce scriu pe SocialWeb.ro: Facebook, RSS sau e-mail.