Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+

Atențiune, atențiune, urmează cel mai sincer text scris vreodată în online. Lista asta e făcută cu ajutorul site-ului IMDB și Google. Am făcut articolul pentru fanii Game of Thrones care vor să își urmărească actorii preferați pe Instagram. Și l-am făcut pentru trafic, integrare în Google etc. Nu am văzut nici un episod din acest serial și nici nu inteționez să mă uit la el prea curând. There I said it. Vă place sinceritatea?

Lena Headey – @iamlenaheadey

actori-game-of-thrones-pe-instagram

Emilia Clarke – @emilia_clarke

actori-game-of-thrones-pe-instagram

Maisie Williams – @maisie_williams

actori-game-of-thrones-pe-instagram

Sophie Turner – @sophiet

actori-game-of-thrones-pe-instagram

Alfie Allen – @alfieeallen

actori-game-of-thrones-pe-instagram

Isaac Hempstead Wright – @isaachwright

actori-game-of-thrones-pe-instagram

Nathalie Emmanuel – @nathalieemmanuel

actori-game-of-thrones-pe-instagram

Carice van Houten – @leavecaricealone

actori-game-of-thrones-pe-instagram

Kristian Nairn – @kristiannairn

actori-game-of-thrones-pe-instagram

Dean-Charles Chapman – @deancchapman

actori-game-of-thrones-pe-instagram

Finn Jones – @finnjones

actori-game-of-thrones-pe-instagram

Jason Momoa – @prideofgypsies

actori-game-of-thrones-pe-instagram

Gemma Whelan – @gemwhelan

actori-game-of-thrones-pe-instagram

Hafthór Júlíus “Thor” Björnsson – @thorbjornsson

actori-game-of-thrones-pe-instagram

Iwan Rheon – @_iwanrheon

actori-game-of-thrones-pe-instagram

Kristofer Hivju – @khivju

actori-game-of-thrones-pe-instagram

>>> Cum să fii la curent cu tot ce scriu pe SocialWeb.ro: Facebook, RSS sau e-mail.